Zajmujesz się zawodowo analizą tekstu? Jeśli tak, to dobrze wiesz, jak bardzo pomocna może okazać się przeznaczona do tego aplikacja. Odpowiednie oprogramowanie znacząco skraca czas pracy. Ponadto możesz dzięki niemu ciekawie zaprezentować dane w atrakcyjnej i czytelnej postaci graficznej. Jedną z popularniejszych aplikacji tego rodzaju jest T-LAB Plus 2021. Program ten stworzony został przez T-LAB di Lancia Franco.

Kompleksowy zestaw narzędzi językowych

Bez względu na to, z jakim formatem tekstu masz do czynienia, T-LAB pomoże Ci go profesjonalnie przeanalizować. Obsługuje między innymi takie rodzaje plików jak:
– Tekstowe: txt, .doc., .docx;
– Dane tabelaryczne: .xls, .xlsx, .csv, .mdb, .accdb;
– Inne: .pdf, .rtf, .html.
W aplikacji tej można analizować teksty w każdym języku, także te wykorzystujące ideogramy. Oprogramowanie to stosuje zaawansowane algorytmy. Korzystają z nich w swojej pracy specjaliści w wielu dziedzinach nauki takich jak: socjologia, psychologia, filozofia, marketing, politologia, ekonomia, psychiatria, antropologia, czy nauki historyczne.

Oprogramowanie to może być wykorzystywane zarówno do celów komercyjnych, naukowych, jak i edukacyjnych. Program ten używany jest na uniwersytetach, w urzędach, a także w firmach, gdzie analiza tekstu ma kluczowe znaczenie.

Graficzne przedstawienie wyników analizy tekstu

T-LAB Plus 2021 umożliwia prezentowanie danych w postaci graficznej. Użytkownik ma do dyspozycji tabele, grafy lub wykresy. Dzięki temu wszelkie dane można zaprezentować w bardzo czytelny sposób większej grupie osób, np. studentom lub współpracownikom.

Ten rodzaj pokazywania relacji oraz wzajemnych zależności między poszczególnymi fragmentami tekstu ma wiele zalet, takich jak:

– Łatwa interpretacja otrzymanych danych;
– Możliwość dostrzeżenia mniej oczywistych relacji i powiązań;
– Prezentacja wzorców oraz słów kluczowych;
– Możliwość interaktywnego prezentowania wyników badań.

Wiele możliwości zakupu – wybierz produkt odpowiedni do Twoich potrzeb

Wchodząc na stronę https://www.vebo.pl/t-lab-plus, możesz wybrać najbardziej interesujący Cię rodzaj licencji. Jeżeli prowadzisz firmę, wybierz komercyjną, a jeżeli zajmujesz się badaniami naukowymi, to dla Ciebie przygotowana została licencja dla instytucji edukacyjnych. Co więcej, możesz wybrać także ilość stanowisk, na ilu aplikacja ma być zainstalowana. Nie czekaj, odwiedź sklep Vebo już dziś i zostań właścicielem tego praktycznego i funkcjonalnego narzędzia do analizy tekstu.