Komponujesz muzykę, a może nagrywasz dźwięki lub tworzysz podcasty? W takim razie potrzebujesz profesjonalnego oprogramowania, takiego jak Mixcraft 9 Recording Studio. Program ten umożliwi Ci edytowanie utworów i miksowanie ścieżek na niespotykaną dotąd skalę. Obsługę ułatwia intuicyjny interfejs i mnogość praktycznych funkcji.

Jakie możliwości zapewnia Mixcraft 9 Recording Studio

W najnowszej odsłonie tego oprogramowania użytkownik dostał do swojej dyspozycji odnowiony interfejs. Jest on obecnie utrzymany w kontrastowych kolorach, co znacznie ułatwia lokalizację poszczególnych paneli. Wygodę i oszczędność czasu zapewnia możliwość przełączania się między pętlami MIDI i audio. A oto najciekawsze funkcje, w jakie wyposażony jest ten program:

– biblioteka ponad 7500 profesjonalnych pętli, sampli, efektów dźwiękowych w różnych stylach;
– kompletne studio nagrań, szeroka paleta instrumentów wirtualnych (syntezatory i wysokiej jakości instrumenty akustyczne);
– ogromna liczba ścieżek audio i MIDI;
– zapis nutowy, edycja step i roll-piano;
– liczne efekty, dwa samplery;
– edycja wideo, tworzenie pokazów slajdów z ciekawymi efektami przejść;
– miksowanie;
– moduł do automatyzacji głośności i przesunięcia;
– dekoder MP3;
– nagrywanie płyt CD przy pomocy jednego kliknięcia.

To tylko niektóre z bardzo szerokiej listy udogodnień i zalet tego oprogramowania. Najnowsza wersja została ponadto wyposażona w funkcję odłączania i dokowania okna transportu. Pracę przyspiesza możliwość automatyzacji tempa i wysokości dźwięku oraz ścieżki Vocodera.

Gotowy już projekt można udostępnić z łatwością na YouTube, Vimeo, Facebooku. Oprogramowanie oprócz obsługi takich formatów jak np. WMV lub AVI zapewnia też wsparcie dla formatu MP4.

Gdzie kupić Mixcraft 9 Recording Studio

Chcesz stać się posiadaczem tego profesjonalnego i wszechstronnego narzędzia do tworzenia muzyki? W takim razie udaj się pod adres https://www.vebo.pl/mixcraft

Chcesz stać się posiadaczem tego profesjonalnego i wszechstronnego narzędzia do tworzenia muzyki? W takim razie udaj się pod adres https://www.vebo.pl/mixcraft. Znajdziesz tam dokładne informacje na temat tego oprogramowania. Jest tam między innymi lista instrumentów, funkcji oraz efektów, z których będziesz mógł korzystać, jeśli zdecydujesz się na zakup.
Warto wspomnieć, że program ten dostępny jest na wielu licencjach. Z pewnością znajdziesz wśród nich wersją odpowiadającą na twoje indywidualne potrzeby.

Zajrzyj także pod adres https://www.vebo.pl/acoustica-inc. Znajdziesz tam informacje na temat firmy Acoustica Inc, z której pochodzi to oprogramowanie.
Nie czekaj, kup Mixcraft 9 Recording Studio i zacznij tworzyć profesjonalną muzykę już dziś!